Kooli 140. sünnipäev

Sisestatud htm.admin poolt

Head Tartu Emajõe Kooli vilistlased ja endised töötajad!

Olete oodatud tähistama Tartu Emajõe Kooli juubelit 24. novembril 2023.

Päevakava:
13.00-15.00 - avatud koolimaja (Vabaduse pst 14, Tartu);
15.00-16.00 - kohvipaus (Munga 16, Tartu);
16.00-18.00 - Tagasi kooli! Sõnavõtud, etteasted (Munga 16, Tartu).

2021/22 õa avaaktus

Sisestatud htm.admin poolt

Tartu Emajõe Kooli 2021/22 õa avaaktus toimub kolmapäeval, 1. septembril kell 12.00 õpilaskodu saalis, millele järgneb klassijuhatajatund. Õpilaskodusse saabuvate õpilaste jaoks on maja avatud alates kell 10.00.

Kohtume peagi!

Õppetöö korraldus 18. maist 2020

Sisestatud htm.admin poolt

Tartu Emajõe Koolis jätkub õppetöö üldjuhul distantsõppena kuni õppeaasta lõpuni. Õppeaasta lõpeb 9. juunil. Õpilased õpivad kodus ning saavad juhiseid ja esitavad töid harjumuspäraseid kanaleid kasutades.
Erandkorras ja kokkulepitud tingimustel viiakse läbi vahetut õppetööd lisatuge vajavatele õpilastele.
Kõigile õppijatele ja nende vanematele jaksamist ja positiivsust soovides:

Kristel Mets
Tartu Emajõe Kooli direktor

Kool distantsõppel

Sisestatud htm.admin poolt

Alates esmaspäevast 16.märtsist toimub Tartu Emajõe Koolis õppetöö distantsõppena. Õpilased õpivad kodus ja saavad juhiseid e-päeviku kaudu ja esitavad tööd vastavalt õpetajalt saadud juhistele. Õpiülesanded ja hindelised tegevused on nähtavad e-päevikus. Digitaalsete vahendite puudumisest palun teavitada klassijuhatajat ning lahendus leitakse koostööna. Koolipäeva jooksul on võimalik kas õpiülesannete või muude küsimustega seoses suhelda õpetajatega kokku lepitud kanaleid kasutades.

Asu jälgima